Atribuită Cumpărare directă

REF. 2259/19 Clasa de utilizare Profesionala Gaurire - Insurubare Diametru maxim gaurire otel 13 mm Diametru maxim gaurire lemn 76 mm Diametru maxim suruburi 10 mm Caracteristici operationale Trepte de viteza 2 trepte Trepte moment de torsiune 21 Turatie la mers in gol 2100 rpm Valoare vibratii emise 2.5 m/s2 Moment de torsiune 115 Nm Sistem de prindere Domeniu prindere mandrina 13 mm Caracteristici acumulatori Capacitate acumulatori 3 Ah Timp incarcare 22 min Numar acumulatori 2 Tip acumulatori Li-Ion Tensiune acumulatori 18 V Dotari Valiza de transport plastic Led de iluminare DA Motor fara perii DA Indicator nivel de incarcare DA Functie impuls NU Mandrina detasabila NU Accesorii suplimentare NU Set de livrare 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V si 3 Ah Incarcator rapid DC18RC 2 bit combi Maner lateral Agatatoare de curea Valiza de transport Dimensiuni Greutate 2.4 kg Zgomot Nivel putere sonora 73 dB Informatii suplimentare Informatii suplimentare Protectie impotriva prafului Indicator nivel de incarcare Control electronic al turatiei Mandrina rapida Angrenaj metalic Maner cauciucat LED de iluminare Garantie Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni

Număr anunț
DA27339216
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
43800000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.277 RON
Valoare atribuită
5.277 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.277 RON

din 5.277 RON estimat