Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT ALCALIN BOGAT IN COMPLEXANTI SI DISPERSANTI - 1 LAV. BIDON 20 KG DETERGENT LICHID TENSIOACTIV - 2 LAV. BIDON 20 KG ADJUVANT PENTRU SPALAREA HAINELOR, PE BAZA DE INALBITOR CU CLOR ACTIV ANORGANIC - 3 LAV. BIDON 25 KG DETERGENT DE ALBIRE SI DEZINFECTARE RUFE - 3 LAV OXI. BIDON 20 KG DEZINFECTANT - FIVE Super Sanitizzante COMANDA DIN SICAP TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA27425912
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.669 RON
- Valoare atribuită
- 23.669 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.