Atribuită Cumpărare directă

Furnizare colier cablu 150x3,6mm - (9000 buc), 90 seturi x 100 buc/set; Banda izolatoare 20mx19mm diverse culori - 200 buc.

Număr anunț
DA27456065
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI 34558282)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.044 RON
Valoare atribuită
1.044 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.044 RON

din 1.044 RON estimat