Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL MEDICINAL 500 ML BUC 34*5; BURETI CU CANELURA 3BUC/SET SET 3*0,9; CLOR PARFUMAT ERIX 1 L BUC 4*3,08; COADA LEMN INVELITA 1.2M BUC 4*1,05; DETARFLORAL ERIX 1 L BUC 12*4,3; DETERGENT MANUAL HAS 400GR BUC 80*1,8; SOLUTIE GRESIE ERIX 1L BUC 1*4,02; DEZINFECTANT MULTISUP. 750ML buc 2*10,4; GALEATA 14L CU STORCATOR BUC 1*7,4; HARTIE IG. NORMALA 1 STR NATUR 60GR ROLA 60*0,2; LAVETE 30 X 40 buc 6*0,52; LAVETE USCATE 30X35 3 BUC/SET SET 1*1,2; MANUSI MENAJ CAUCIUC GROASE XL PER 15*2,3; MATURA SORG CU COADA BUC 2*9,99; MOP BUMBAC 250 GR BUC 4*2,54; ODORIZANT WC CU SUPORT 40GR BUC 3*1,05; PASTILE EFERVESCENTE DE CLOR 300 TABLETE/CUT (1KG) CUT 1*38; PRAF CURATAT ERIX 500GR BUC 1*2,47; SACI MENAJ 240L 10/ROLA "EXPERT CHIM" ROLA 30*5,1; SACI MENAJERI 35L 50 BUC/ROLA ROLA 13*2,1; SAPUN LICHID AVALINO 0.5L BUC 2*2,6; SAPUN 100GR SENSITIVE BUC 80*0,9; SOLUTIE GEAM ERIX 750 ML BUC 1*2,91; SOLUTIE PARCHET ERIX 1L BUC 5*4,2, cf ref 2287/09.02.2021-SSM, 1438/26.01.2021-Eternitatea, 2226/08.02.2021-Spatii Verzi si sera, 2678/16.02.2021-Sf. Lazar.

Număr anunț
DA27430541
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
EXPERT CHIM CONSUM SRL (CUI 26563911)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
823 RON
Valoare atribuită
823 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
19.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

823 RON

din 823 RON estimat