Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA ELASTICA CIRCULARA DITTMANN XL, DIN LATEX NATURAL VERDE

Număr anunț
DA34422919
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.998.300 RON
Data publicării
02.11.2023 11:23
Data finalizării
03.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.998.300 RON