Atribuită Cumpărare directă

UPS line interactiv 650VA Cyberpower si UPS APC EASY UPS BV 1000VA, AVR, Schuko Outlet, 230V ,4) Schuko CEE 7 (Battery Backup)

Număr anunț
DA27478833
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE URBANA SIGHETU MARMATIEI (CUI 13852128)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
31154000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.857 RON
Valoare atribuită
1.857 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.857 RON

din 1.857 RON estimat