Atribuită
Cumpărare directă
1 conector 16-1/2 fe buc 2 2 conector 16-1/2 fi BUC 2 3 calorifer 1600*600 BUC 1 4 suport calorifer set BUC 1 5 VAS WC BUC 1 6 BATERIE LAVOAR BUC 1 7 PRINDERE LAVOAR BUC 1 8 PRINDERE WC BUC 1 9 RACORD FLEXIBIL BUC 1 10 TUB 110 FLEXIBIL BUC 1 11 BUTELIE BUC 1 12 PASTA BUC 1 13 COSITOR BUC 1 14 baterie lavoar FERRO BUC 4 15 set robinet calorifer tur-retur BUC 1
- Număr anunț
- DA27455727
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4230371)
- Furnizor / câștigător
- DROMADERU COMIMPEX SRL (CUI 5119887)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.016 RON
- Valoare atribuită
- 1.016 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.