Atribuită
Cumpărare directă
1 SR EN ISO 9000:2015 Sisteme de management al calităţii. Principii fundamentale şi vocabular Limba Româna 1 buc 159.45 ron fara TVA 2 SR EN ISO 9001:2015 Sisteme de management al calităţii. Cerinţe Limba Româna 1 buc 114.00 ron fara TVA 3 SR ISO/TS 9002:2017 Sisteme de management al calitatii. Linii directoare pentru aplicarea ISO 9001:2015 Limba Româna 1 buc 144.29 ron fara TVA 4 SR EN ISO 9004:2018 Managementul calităţii. Calitatea unei organizaţii. Îndrumări pentru obţinerea unui succes durabil Limba Româna 1 buc 159.45 ron fara TVA 5 SR ISO/TR 10013:2003 Linii directoare pentru documentaţia sistemului Limba Româna 1 buc 88.24 ron fara TVA 6 SISTEMUL DE MANAGEMENT AL CALITATII-Ghid de implementare a standardului SR EN ISO 9001 1 buc 33.33 ron fara TVA 7 Taxe postale 1 buc 10.34 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 feb 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică.
- Număr anunț
- DA27435270
- Autoritate contractantă
- Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 709 RON
- Valoare atribuită
- 709 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.