Atribuită
Cumpărare directă
1 SR EN ISO 9001:2015 Sisteme de management al calităţii. Cerinţe Româna 1 114 ron fara TVA 2 SR ISO 45001:2018 Sisteme de management al sănătăţii şi securităţii în muncă. Cerinţe şi îndrumări pentru utilizare Româna 1 144,29 ron fara TVA 3 SR EN ISO 19011:2018 Linii directoare pentru auditarea sistemelor de management Româna 1 144,29 ron fara TVA 4 SR EN ISO 22000:2019 Sisteme de management al siguranţei alimentelor. Cerinţe pentru orice organizaţie din lanţul alimentar Româna 1 129,15 ron fara TVA 5 SR EN ISO/CEI 17021-1:2015 Evaluarea conformităţii. Cerinţe pentru organisme care efectuează audit şi certificare ale sistemelor de management. Partea 1: Cerinţe Româna 1 144,29 ron fara TVA 6 SR EN ISO/CEI 17021-1:2015/C92:2016 Evaluarea conformităţii. Cerinţe pentru organisme care efectuează audit şi certificare ale sistemelor de management. Partea 1: Cerinţe Româna 1 0.00 ron fara TVA 7 SR EN ISO/IEC 17021-2:2019 Evaluarea conformităţii. Cerinţe pentru organismele care efectuează audit şi certificare ale sistemelor de management. Partea 2: Cerinţe de competenţă pentru auditarea şi certificarea sistemelor de management de mediu Româna 1 80,67 ron fara TVA 8 SR EN ISO 14001:2015 Sisteme de management de mediu. Cerinţe cu ghid de utilizare Româna 1 129,15 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul M
- Număr anunț
- DA27381792
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 886 RON
- Valoare atribuită
- 886 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.