Atribuită
Cumpărare directă
SR EN ISO10705-2:2002 Calitatea apei. Detecţia şi numărarea bacteriofagilor. Partea 2: Numărarea colifagilor somatici Limba Româna 1 buc 88.24 ron fara TVA 2 SR EN ISO11731:2017 Calitatea apei. Numărarea Legionella. Limba Engleza 1 buc 129.15 ron fara TVA 3 SR EN ISO12671:2014 Pulverizare termică. Acoperiri prin pulverizare termică. Reprezentare simbolică pe desene Limba Româna 1 buc 74.61 ron fara TVA 4 SR EN ISO10304-4:2003 Calitatea apei. Determinarea anionilor dizolvaţi prin cromatografia ionilor în fază lichidă. Partea 4: Determinarea ionilor clorat, clorură şi clorit din ape cu contaminare redusă Limba Româna 1 buc 88.24 ron fara TVA LIVRARE IN FORMAT PDF Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 martie 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică
- Număr anunț
- DA27435200
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 380 RON
- Valoare atribuită
- 380 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.