Atribuită Cumpărare directă

Servicii de abomanent lunar pentru accesare portal Monitorizare firme necesar Direcţiei Economice – Compartiment Taxe şi Impozite Locale din cadrul UAT Călimănești. Abonamentul se incheie pe o perioada de 10 luni, respectiv pana la 31.12.2021.

Număr anunț
DA27457904
Autoritate contractantă
Orasul Calimanesti (CUI 2541630)
Furnizor / câștigător
COMPANY DATA S.R.L. (CUI 24782214)
Cod CPV
79980000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat