Atribuită Cumpărare directă

Contravaloare lunara, la care se adauga TVA, pentru serviciul de monitorizare persoane juridice in Buletinul Procedurilor de Insolventa (BPI), Monitorul Oficial PIV (MOF), Portalul Just (Comercial) prin serviciul web www.monitorizarefirme.ro Numarul de entitati monitorizate este de 500 entitati. Numarul de credite www.datefirme.ro este de 800. Fiecare aparitie in una din sursele monitorizate se va transmite beneficiarului prin e-mail. Suplimentar, in fiecare zi userul primeste un SUMAR recapitulativ cu toate aparitiile ultimelor 24 de ore. Toate datele culese se stocheaza in contul de utilizator al beneficiarului, acesta avand posibilitatea de a consulta istoricul in BPI a oricarei firme monitorizate.

Număr anunț
DA27401897
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
COMPANY DATA S.R.L. (CUI 24782214)
Cod CPV
79980000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.760 RON
Valoare atribuită
2.760 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.760 RON

din 2.760 RON estimat