Atribuită
Cumpărare directă
CUTIT NIPON 18MM-1 BUC,FOLIE PE 4.2M MAT-10 ML,MISAVAN PARDOSELI 1L MARINO-1 BUC,REZERVA MOP 250G-1 BUC,SACI MENAJ 160L 10/SET-1 BUC,COADA LEMN NATUR-1 BUC,SPUMA PAI RINO 700ML IARNA-2 BUC,QUARK BEC LED 15W E27 LR-2 BUC,QUARK BEC LED 12W E27 LR ECO-1 BUC,BANDA MASCARE TENC.48MM*20M PORTOCALIE-1 BUC,POXILINA 10MIN 70G-3 BUC,BATERIE PANASONIC R6 12BUC/SET-12 BUC,TUB CONECTARE TERMIC 100 BUC-1 SET,VATA URSA DF40 7.8MP/ROLA-1 ROLA,BATERIE PANASONIC LR03/20SET-20 BUC,PLASA 6 ECO-1 BUC
- Număr anunț
- DA27454703
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 396 RON
- Valoare atribuită
- 396 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.