Atribuită
Cumpărare directă
Pipa bujie Buc 1 filtru aer 365, 372 Buc 1 lant 18" .3/8 1,5mm 73LPX Buc 2 cablu bujie (1 buc.) Buc 1 pana doborare 5.5" Hva Buc 3 ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T Buc 7 pila lata 6mm Hva Buc 2 snur demaror d4.0mm (1m) Buc 4 lant Hva 18".3/8 1,5mm C85 - 68DL Buc 2 filtru carburant Hva Buc 5 maner de frana 365 X-Torq, 372 X-Torq Buc 1 3 , cablu curent 365, 372 Buc 1 rulment 6202 angrenaj 545Rx ambielaj 372 X-Torq Buc 2 set garnituri 365, 372xp Buc 1 semering 262, 51, 55, 357, 365, 372 Buc 1 semering dreapta 365, 372xp Buc 1 inel semering dr. 365, 372xp Buc 1 bujie 2T NGK Buc 1 MANOPERA UT 20, bujie 2T NGK Buc 1 surub suport toba 365, 372 Buc 1 MANOPERA UT 5, toba esapament 365, 372xp jungle Buc 1 surub toba 365, 372, 570, 575 Buc 2 surub suport toba 365, 372 Buc 2 surub demaror 353, 346, 357, 359, 365, 372 Buc 1 maner de frana 365 X-Torq, 372 X-Torq Buc 1 bucsa maner frana 365, 372xp Buc 1 MANOPERA UT 6
- Număr anunț
- DA27461563
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.667 RON
- Valoare atribuită
- 1.667 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.