Atribuită Cumpărare directă

RCA 8 AUTO ,12 LUNI B233 WAP,B 234 WAP, B 235 WAP, B 236 WAP, B 237 WAP, B 238 WAP, B239 WAP, B 240 WAP

Număr anunț
DA27411705
Autoritate contractantă
Agentia Nationala pentru Arii Naturale Protejate (CUI 37423654)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.276 RON
Valoare atribuită
5.276 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.276 RON

din 5.276 RON estimat