Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto 6 autoturisme: DB 12 MJR, DB 13 MJR, DB 14 MJR, DB 15 MJR, DB 16 MJR, DB 17 MJR incepand cu data de 04.03.2021

Număr anunț
DA27478552
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL DAMBOVITA (CUI 4344317)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.150 RON
Valoare atribuită
3.150 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.150 RON

din 3.150 RON estimat