Atribuită
Cumpărare directă
1. RCA Autoturisme, autoturisme de teren si automobile mixte cu masa maxima autorizata pana la 3.5 t,Nr inmatriculare: NT77WXZ ,Serie sasiu: WV2ZZZ7HZEH011217,Civ: K054266,Marca: VW,Model: CARAVELLE,Cilindree: 1968,An fabricatie: 2010; 2. RCA Autoturism,Nr inmatriculare: NT12WXZ,Serie sasiu: UU1HSDA0N47859193,Civ: J469251,Marca: DACIA,Model: DUSTER,Cilindree: 1461,An fabricatie: 2014; 3. RCA MICROBUZ FIAT DUCATO NT06SLE.
- Număr anunț
- DA27354572
- Autoritate contractantă
- Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.209 RON
- Valoare atribuită
- 2.209 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.