Atribuită Cumpărare directă

OFERTA RCA 1 AG14VTD VWASXTF24J7214491 1,392.39 RON 12.02.2021 – 11.02.2022 TOTAL RCA 1,392.39 RON

Număr anunț
DA27368651
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI 18812396)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.392 RON
Valoare atribuită
1.392 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.392 RON

din 1.392 RON estimat