Atribuită
Cumpărare directă
Se va intocmi etapa 1: audit energetic,expertiza tehnica,DALI ,documentatie pentru avize,cerere de finantare.Etapa 2 DTAC,proiect tehnic ,asistenta tehnica,pentru gradinita din localitatea Cicarlau cu privire la obtinerea fondurilor nerambursabile,respectand cerintele ghidului de finantare din 16 noiembrie 2020 emis de Ministerul Mediului Apelor si Padurilor .Toate documentele din prima etapa,conform ofertei ,vor fi finalizate pina cel tarziu in data de 01.03.2021 iar depunerea in format fizic se va face in maxim 12 zile de la deschiderea sesiunii de finantare ,de catre prestator.Se va achita 15.000 lei +TVA din valoarea primei etape, dupa ce se va face dovada depunerii proiectului, iar diferenta primei etape se va achita dupa declararea proiectului eligibil si finantabil.Etapa a doua se va implemta doar daca se obtine finantarea si se va achita astfel: proiectul tehnic la predare iar asistenta tehnica doar dupa finalizarea lucrarilor.In cazul in care din diverse motive nu se raspunde in termen de maxim 5 zile la solicitarile cu privire la modificarile tehnice , nu se va achita contravaloarea asistentei tehnice.
- Număr anunț
- DA27312880
- Autoritate contractantă
- Comuna Cicirlau (CUI 3627374)
- Furnizor / câștigător
- AEDILIS PROIECT SRL (CUI 16927071)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.000 RON
- Valoare atribuită
- 101.000 RON
- Data publicării
- 01.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.