Atribuită Cumpărare directă

Cerere de finantare, DALI , Audit energetic, Expertiza tehnica, ETAPA II: D.T.A.C. + PTh + DDE + Asistență tehnică ,D.T.A.C

Număr anunț
DA27314348
Autoritate contractantă
COMUNA BOTIZA (CUI 3627196)
Furnizor / câștigător
AEDILIS PROIECT SRL (CUI 16927071)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.000 RON estimat