Atribuită Cumpărare directă

Asistenta Topografica si Analiza pentru obiective ale Primariei Tunari luna februarie 2021 cf solicitarii de oferta nr. 756/26.01.2021 si ofertei nr. 820/27.01.2021

Număr anunț
DA27322498
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
PROFOCUS S.R.L. (CUI 12582255)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat