Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii de Medicina Muncii pentru anuntul publicitar nr. ADV1195685/02.02.2021 publicat de Seviciul Public Management Spitale, Cabinete Medicale si Crese din Municipiul Craiova pentru personalul de la Serviciul Crese

Număr anunț
DA27363610
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC MANAGEMENT SPITALE ȘI CABINETE MEDICALE DIN MUNICIPIUL CRAIOVA (CUI 23434670)
Furnizor / câștigător
CAB. MED. DR. VLĂDAIA MONICA SRL (CUI 35282184)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.128 RON
Valoare atribuită
3.128 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.128 RON

din 3.128 RON estimat