Atribuită
Cumpărare directă
Folie de protectie solara, de exterior, cu efect oglinda – model SILVER 20. -Silver 20 este folia cu cea mai mare protectie solara si cea mai utilizata din aceasta gama. -Latime 1.52 m- rola 30 metri liniari. Pret per rola ( 30 ml x 1.52 m) = 2760 lei + tva Specificații tehnice folie: Lumină vizibilă transmisă – 16% Lumină vizibilă reflectată la interior/exterior - 62%/62% Protecție UV – 99% Energia solară reflectată – 64% Energia solară transmisă -11% Energia solară absorbită – 25% Energia solară respinsă -85% Reducerea strălucirii – 80% -Pret/ML. Latime 1.52 m- rola 30 metri liniari. Termen de livrare: 24-48 ore pt. produsele din stoc si cca. 5-10 zile lucratoare de la acceptarea comenzii, pentru restul. Livrare gratuita in Bucuresti si Provincie pentru orice comanda mai mare de 5ML. Pentru detalii suplimentare va rog sa sunati la nr de tel. 0742402283 sau sa trimiteti un e-mail la adresa vanzari@itprint.ro.
- Număr anunț
- DA27481656
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 44172000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.600 RON
- Valoare atribuită
- 4.600 RON
- Data publicării
- 26.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.