Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: gletfin 2*18.49 super rigips25 kg 1*60.08 banda 90m 2*12.61 banda hartie 5*7.14 smirghel 10*2.10 lavabila 10L 8*92.44 vopsea 10*13.87 diluant 5*9.24 pansula 2*10.08 rola+tavita 2*6.30 rezerve 3*2.94 trafalet lavabila 2*19.75 rezerve mici 2*2.94 folie 20mp 5*4.20 spaclu 2*4.62 banda teflon 1*3.36 masca chiuveta 1*123.53 sifon 1*11.34 reductie 1*5.04 baterie 1*136.97 reductii 2*2.52 silicon 1*12.61 tub neon 36W 25*4.20 bec 9W 40*5.46 covor iarba 2*70.59 mufa pvc 75 2*3.36 reductie 75-50 2*2.94 furtun 2*3.36 para dus+furtun 1*28.57 colier 2*0.84 racord 2*9.66 butuc 1*36.55 baterie 1*97.48 sifon 40-50 1*10.92 rqacord baterie 2*8.40
- Număr anunț
- DA27412019
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
- Furnizor / câștigător
- VADATI SRL (CUI 19134950)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.214 RON
- Valoare atribuită
- 2.214 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.