Atribuită Cumpărare directă

Materiale pentru intretinere si igienizare Scoala Gimnaziala nr.1 Tunari conform Solicitarii de oferta nr.1057 din 03.02.2021 si a Ofertei nr.1099 din 04.02.2021.

Număr anunț
DA27398691
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.065 RON
Valoare atribuită
4.065 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.065 RON

din 4.065 RON estimat