Atribuită Cumpărare directă

Servicii de elaborare studiu istorico - arhitectural pentu pregatirea amplasamentului noului Spital de boli infectioase si pneumologice Str.Vladeasa

Număr anunț
DA27404129
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
POLIART SRL (CUI 11493800)
Cod CPV
79311100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.000 RON
Valoare atribuită
34.000 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.000 RON

din 34.000 RON estimat