Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROSOP Z VERDE 1 STRAT 200FOI/SET SI 20SET/BAX , SERVETELE DOZATOR PLIATE

Număr anunț
DA34426438
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.884.258 RON
Data publicării
02.11.2023 11:23
Data finalizării
03.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.884.258 RON