Atribuită Cumpărare directă

Studiu topografic pentru gaze pentru investitia: "Infiintare retea distributie gaze naturale, comuna Stefan cel Mare, judetul Arges", aproximativ 30 km retea de gaze.

Număr anunț
DA27477838
Autoritate contractantă
Comuna Stefan Cel Mare (Primaria Stefan Cel Mare) (CUI 4318393)
Furnizor / câștigător
GRAFIC MAP LAND SRL (CUI 24036028)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare atribuită
36.000 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.000 RON

din 36.000 RON estimat