Atribuită Cumpărare directă

placa rigips 2*14.71;vata minerala 1*56.3;manusi 2*10.08;autofiletante 2*2.94;autofiletante 100*0.04;diblu cui 50*0.13;knauf 5kg 1*14.71;banda fibra 1*5.04;cuie 2*5.04;coltare 2*0.84;coltare 4*6.3;profil uv.5*14.71;autofiletante 1*8.4;ulei motor 10l 1*66.39;baterii toshiba 4*2.1;bat duracel 10*2.94;disc lamelar 1*11.76;saci men.120l 8*6.72;ulei motor 4l 1*30.25;complex sac 4*91.60;capac wc 1*20.59;prelungitor 1*41.18;plutitor bazin wc 1*18.91;camera roaba 1*9.24;manusi protectie 3*9.24;lacat 1*5.04;det.fairy 1*3.78;autoforante 20*0.21;surub prindere capac wc 4*1.26./saci men. 120l 20*6.72;manusi protectie 2*5.46;ochelari protectie 2*7.98;pila drujba 1*7.14;manusi protectie 3*10.08;pasta ultra derm 1*6.3;maturi sorg 2*13.03

Număr anunț
DA27423486
Autoritate contractantă
Primaria orasului Copsa Mica (CUI 4406207)
Furnizor / câștigător
NUTRICOM SRL (CUI 7148625)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.194 RON
Valoare atribuită
1.194 RON
Data publicării
18.02.2021 00:00
Data finalizării
19.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.194 RON

din 1.194 RON estimat