Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta, pregatire documentatii tehnico-economice, studii de solutii, estimarea costurilor pentru infrastructura de transport rutier. (drumuri si strazi locale) Pretul este final, neplatitor de TVA

Număr anunț
DA27326889
Autoritate contractantă
Comuna Turulung (Consiliul local Turulung) (CUI 3896569)
Furnizor / câștigător
PROVEM-PLUS SRL (CUI 35374881)
Cod CPV
71242000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.750 RON
Valoare atribuită
12.750 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.750 RON

din 12.750 RON estimat