Atribuită Cumpărare directă

Întocmirea documentatiei în vederea obtinerii avizului de mediu pentru amenajamente silvice - etapa evaluare adecvata si raport de mediu.

Număr anunț
DA27465320
Autoritate contractantă
ORASUL DARMANESTI (PRIMARIA DARMANESTI) (CUI 4352921)
Furnizor / câștigător
TERRA ROSA PROIECT S.R.L. (CUI 18162722)
Cod CPV
90711400-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat