Atribuită
Cumpărare directă
Producator: KONICA MINOLTA Copiator color Minolta BizHub C284E ,Specificatii tehnice: ,Tehnologie: Laser Color Functii: Copiator, Imprimanta, Scanner, Fax,Format: A6 - A3,Viteza: 28 pagini / minut (monocrom sau color) Rezolutie: 600 x 600 (copiere), 1.800 x 600 dpi (print),RADF: Alimentator automat de originale fata verso automat DUPLEX: Copiere si imprimare fata verso automata,Tavi alimentare hartie: Minim 2 By-pass: Tava manuala hartie,Conectivitate: Port retea,Scanner: A3 retea,Copying process Electrostatic laser copy,Tandem, indirect Toner system Simitri HD™ polymerised ,Copy/print speed A4 (mono/colour) Up to 28 cpm,Copy/print speed A3 (mono/colour) Up to 15 cpm Autoduplex speed A4 (mono/colour) Up to 28 cpm ,Copy resolution 600 x 600 dpi,Gradation 256 gradations Print resolution Equivalent to 1800 x 600 dpi,Controller CPU MPC8533 @ 1 GHz (C280/C360),Page description language PCL6c (PCL 5c + XL3.0),PostScript 3 (CSPI 3017) Operating systems Windows 2000 / XP / XP64,Windows VISTA 32 / 64,Windows DPWS support,Macintosh 9.x / 10.x,Server 2000 / 2003 / 2003x64 / 2008 / 2008x64,Unix / Linux / Citrix Scanner Specifications:Scan speed Colour / Mono up to 80 opm (300 dpi via DF),Colour / Mono up to 40 opm (600 dpi via DF),Scan resolution Max.: 600 x 600 dpi,Scan modes,Network TWAIN scan,Scan-to-eMail (Scan-to-Me) Garantie:24 luni,instalare,transport, instruire inclusiv.Termen de livrare :max.30 zile Beneficiar:Fac. de Biologie-dr.Podar Dorina,Resp. achizitie:A.Vadan
- Număr anunț
- DA27365654
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL COPY SRL (CUI 14878614)
- Cod CPV
- 30121400-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.808 RON
- Valoare atribuită
- 4.808 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.