Atribuită
Cumpărare directă
Audit enegetic cladiri de invatamant conform Ghid de finanțare a Programului privind creșterea eficienței energetice și gestionarea inteligentă a energiei în clădirile publice cu destinație de unități de învățământ publicat in Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 1129 din 24 noiembrie 2020.
- Număr anunț
- DA27325750
- Autoritate contractantă
- COMUNA CELARU (CONSILIUL LOCAL CELARU JUD. DOLJ) (CUI 5046629)
- Furnizor / câștigător
- PFA SERBANOIU DENISA ECATERINA (CUI 28020903)
- Cod CPV
- 71314300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.