Atribuită
Cumpărare directă
ADAPTOR WI-FI Buc. 1 70,00 70,00 AGRAFE BIROU 33MM ECADA Buc. 10 1,5 15,00 AGRAFE BIROU 50MM EC Buc. 5 3 15,00 CAIET ST 80 F AR LUX H Buc. 10 8 80,00 CAPSE 24 MEMORIS Buc. 10 1,5 15,00 CAPSE 24/8 SAX MEMORIS Buc. 4 3 12,00 CARTUS TONER COMPATIBIL BROTHER TN-3480 Buc. 2 125,00 250,00 CASTI SPACER Buc. 4 30,00 120,00 CREION CORECTOR DACO Buc. 10 5 50,00 DOSAR SINA Buc. 100 0,8 80,00 DOSAR SINA PLASTIC Buc. 100 0,9 90,00 FOLIE PROTECTIE DOCUMENTE 100S SET 10 12,00 120,00 HARTIE COPIATOR A4 80GR,500COLI/TOP ABSOLUT Buc. 50 19,00 950,00 HP CB435/436/285A COMP Buc. 1 80,00 80,00 MEMORIE USB 64GB KINGSTON USB 3.0 DTSE9G2 Buc. 1 90,00 90,00 NOTES ADEZIV 5 CULORI CENTR Buc. 10 3,5 35,00 NOTES ADEZIV 75*75 Buc. 12 3,5 42,00 PIX CENTRUM GEL PLASMA Buc. 12 1,5 18,00 PLIC C4 KRAFT SILIC Buc. 25 0,6 15,00 PLIC C5 Buc. 50 0,3 15,00 PLIC C6 SILICON Buc. 100 0,2 20,00 T REGISTRU CORESPONDENTA Buc. 6 8,00 48,00
- Număr anunț
- DA27439668
- Autoritate contractantă
- COMUNA STUDINA (CUI 4491300)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 23235715)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.230 RON
- Valoare atribuită
- 2.230 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.