Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE: Filtru ulei 1x21.01=21.01 ; Filtru motorina 1x56.22=56.22; Filtru polen 1x25.21=25.21 ; Filtru aer 1x43.98=43.98 ; Ulei C astrol edge 5w30 5l 1x210.08=210.08 MANOPERA : Revizie (ulei+filtre) 2.00x42.02=84.04

Număr anunț
DA27407387
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
RIV SERVICE SRL (CUI 2312890)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
441 RON
Valoare atribuită
441 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

441 RON

din 441 RON estimat