Atribuită Cumpărare directă

Paravane pentru centru de vaccinare. Mărimi: 2x 4ml buc. 2, 700,00lei/buc. 2x 5ml buc. 3, 850,00lei/buc. 2x 3ml buc. 1, 550,00lei/buc. 2x 6ml buc. 2, 1.000,00lei/buc. 2x11ml buc. 1, 1.750,00lei/buc.

Număr anunț
DA27418344
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
ERNAULT GENERAL SRL (CUI 5930292)
Cod CPV
44231000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.250 RON
Valoare atribuită
8.250 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.250 RON

din 8.250 RON estimat