Atribuită Cumpărare directă

GALETI: 4 BUC. ALBASTRE, 2 BUC. ROSII, 1 BUC. VERDE

Număr anunț
DA27429542
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.752 RON
Valoare atribuită
1.752 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.752 RON

din 1.752 RON estimat