Atribuită Cumpărare directă

Servicii de topografie pentru traseele retelelor de gaze naturale “ INFIINTARE RETEA INTELIGENTA DE DITRIBUTIE A GAZELOR NATURALE IN COMUNA TODIRESTI, JUDETUL SUCEAVA

Număr anunț
DA27388207
Autoritate contractantă
COMUNA TODIRESTI (CUI 4326922)
Furnizor / câștigător
GEODESIGN SURVEY SRL (CUI 28915275)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat