Atribuită
Cumpărare directă
Rola folie de unica folosinta pentru capacele cu buton - Sanito Cod Produs: RST01 Consumabil pentru capacul de toaleta cu buton. Capacitate: 60 de utilizari Ambalare: 25 de role / cutie. Pachet capac cu buton + 10 role 60 de utilizari Capacul cu buton este solutia completa si usoara de inlocuire pentru orice capac de toaleta standard. Capacul se instaleaza usor ca si orice capac obisnuit. Folia utilizata este distrusa prin taiere pentru a nu fi refolosita. Capacul cu buton asigura o igiena maxima a capacelor de WC in zonele publice. Se elimina folosirea in exces de hartie igiencia rupta pentru protejarea de capacele de toaleta neigienice. Capacul contine o rola de folie precum si kit-ul complet de instalare impreuna cu un acumulator si alimentator. Durata de viata a acumulatorului este in medie de 4 ani. Perioada de reincarcare a acumulatorului este odata la 2-3 luni.
- Număr anunț
- DA27392407
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC 'NICOLAE DUMITRESCU' CUMPANA (CUI 29374135)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 44411720-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.690 RON
- Valoare atribuită
- 3.690 RON
- Data publicării
- 12.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.