Atribuită
Cumpărare directă
Prosoape hartie 25 x 23 cm, pliate gofrate verzi V fold, 200 buc / pachet, import-calitate, 1 strat, AQA Choice SANRMP060 15 buc : Aviz biocid - Solutie hidroalcoolica pentru dezinfectie rapida suprafete, 750ml, Konga KG-3221.750 50 buc : KLINTENSIV - Servetele umede dezinfectante pentru suprafete 80 buc KLI70 5 buc : Gel dezinfectant de maini biocid, avizat MS, Iris 5L IR5L
- Număr anunț
- DA27468602
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BURSAN (CUI 4468862)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.140 RON
- Valoare atribuită
- 2.140 RON
- Data publicării
- 25.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.