Atribuită Cumpărare directă

148/08.02.2021(RAR Sibiu) Pretul afisat este pentru o rola. Rola folie de unica folosinta pentru capacele cu buton - Sanito Cod Produs: RST01 Consumabil pentru capacul de toaleta cu buton. Capacitate: 60 de utilizari Ambalare: 25 de role / cutie. mai putin

Număr anunț
DA27447582
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
19521100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800 RON
Valoare atribuită
800 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

800 RON

din 800 RON estimat