Atribuită Cumpărare directă

Productie si difuzare emisiune informativa de Luni pana Vineri in intervalul orar 15:20 - 16:00 Oferim servicii de productie TV, filmare+montaj. Antena 3 Deva este lider absolut intre televiziunile locale, cu o activitate de peste 14 ani in media hunedoreana. Emisiune informativa ,,Ora exacta'' in data de 25.02.2021.

Număr anunț
DA27470946
Autoritate contractantă
JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
Furnizor / câștigător
ANTENA 1 DEVA S.R.L. (CUI 27002747)
Cod CPV
92221000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat