Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA27390994
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU (CUI 2573799)
Furnizor / câștigător
BRIEL CONS S.R.L. (CUI 15868201)
Cod CPV
15545000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.121 RON
Valoare atribuită
3.121 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.121 RON

din 3.121 RON estimat