Atribuită Cumpărare directă

Consumabile instalatie recirculare apa, (Solutie NALCO TRAC-114 PLUS, Solutie NALCO 77352, Solutie NALCO Perma Treat PC-191T) conform oferta tehnica din 15.02.2021, si cerinte CS-DT-11/20.01.2021, Ed. 1 si oferta financiara din 19.02.2021. Doc insotitoare: Certificate de calitate si garantie,Declaratii de conformitate,FDS, Declaratie Reach. Recepţia produselor se va face la FCN Piteşti, in baza doc, insotitoare, conform procedurilor interne FCN. În cazul în care, din vina sa exclusivă, Furnizorul nu îşi îndeplineşte obligaţiile asumate prin contract, sau isi executa obligatiile in mod defectuos, atunci Achizitorul are dreptul de a calcula si retine, ca penalitati, o sumă echivalentă cu o cota procentuala de 0,2% pe zi de întârziere din valoarea obligatiilor neindeplinite, până la îndeplinirea efectivă a obligaţiilor. In cazul incare, din culpa sa exclusiva, Achizitorul nu isi onoreaza obligatiile de plata in termenul convenit in contract, atunci acestuia ii revine obligatia de a plati, ca penalitati, o suma echivalenta cu o cota procentuala de 0,2 %/zi de intarziere din plata neefectuata, pana la data platii efective, dar nu mai mult decat valoarea debitului.. In cal. de op. de date cu car. pers. SNN SA-FCN isi asuma prel.datelor cu car. pers. in conf. cu prev. Reg.(UE) 2016/679 priv. prot. pers. fiz. in ceea ce priv. prel. datelor cu caract. pers. Inf. compl. si perm. act. priv. prel. datelor pers. le puteti gasi pe site-ul nostru, la adresa http ://www.nuclearelectrica.ro/

Număr anunț
DA27462124
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
ROCHEM S.R.L. (CUI 14864724)
Cod CPV
24962000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.595 RON
Valoare atribuită
26.595 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.595 RON

din 26.595 RON estimat