Atribuită Cumpărare directă

: Pat cablu 25x25 adeziv 8x 4,20=33,61 Priza dubla PT,ST Elbi 13x11,76=152,94 Cablu 2x0,75 8x0,84=6,72 Cablu 2x2,5 3x2,52=7,56 Dibluri D6 10buc/set 2x1,68=3,36 Dibluri D10x80 cap hexagonal 4x1,26=5,04 Riglete 10buc/set 2x8,40=16,81 Stecher Legrand 4x8,40=33,61 Butuc usa Urbis 5 chei 3x46,22=138,67 Stecher veioza 1x2,52=2,52 Ata teflonata Tanit 1x35,29=35,29 Niplu 1/2 alama 2x2,52=5,04 Niplu 3/4-1/2 alama 2x3,36=6,72 Electrozi 2,5 250x0,25=63,04 Disc D125 smirghel 2x5,04=10,08 Lac Yacht Kobber 0,75l 1x18,49=18,49 Vopsea Pitura 0,75l 1x9,24=9,24 Gratar plastic trafalet 1x3,36=3,36 Trafalet 18cm 1x10,92=10,92 Rezerva trafalet 10cm 2x2,52=5,04 Pensula 60mm 2x4,20=8,40 Baterie bucatarie lebada 2x113,45=226,89 Pat cablu 16x16adeziv 3x2,52=7,56 Cablu 2x2,5 8x2,52=20,17 Cablu 2x1,5 8x1,68=13,46 Dibluri D6 10buc/set 4x1,68=6,72 Stecher IPEE ceramic 2x5,04=10,08 Disc taiat D125 6x3,36=20,17

Număr anunț
DA27397164
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Furnizor / câștigător
SIMBOL RD (CUI 4393840)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882 RON
Valoare atribuită
882 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882 RON

din 882 RON estimat