Atribuită
Cumpărare directă
TEAVA PATRATA 30*20*2 - 9M (6.05 RON/M), TEAVA ZINCATA SUDATA 6/4 (48.3MM) - 54M (20.17 RON/M), BANDA HILTI 6*17 - 10M (1.68 RON/M), EMAIL HAMMER NEGRU 2.5L KOBER - 1BUC (85.71 RON/BUC), DILUANT D551 PT PRODUSE ALCHIDICE P0.5L KOBER - 1BUC (6.72 RON/BUC), DISC PT DEBITARE 230*1.9*22MM A46TZ KLINGSPOR 224084 - 1BUC (8.40 RON/BUC), ELECTROZI 2.50MM SUPERTIT FIN - 3.8KG (17.65 RON/KG), PENSULA 60*15 WLOSKI MAAN 2134 - 2BUC (3.36 RON/BUC), BANDA HILTI 6*17 - 10M (1.68 RON/M), GARNITURA AUTOADEZIVA EPDM 1010 PROFIL P2*3M MARO 9*5.5 678911 HONES - 2BUC (5.04 RON/BUC), SURUB 6*50 HEX METRIC DIN 933 SURUB TR - 0.5SE (15.96 RON/SE), SAIBA DIN 125 6 FIER SURUB TR [SAIBA.FIER.6] - 25BUC (0.02 RON/BUC), SAIBA DIN 440 6 LEMN SURUB TR [SAIBA.6] - 25BUC (0.17 RON/BUC), PIULITA 6 DIN 934 ZN SURUB TR [PIULITA.6] - 50BUC (0.04 RON/BUC), SET BURGHIE METAL HSS SPRINT MASTER 1-10 MM 10BUC - 1BUC (65.55 RON/BUC), BURGHIU COBALT 7MM C9870 CORONA - 1BUC (9.24 RON/BUC),
- Număr anunț
- DA27468951
- Autoritate contractantă
- Comuna Mugeni (CUI 4368065)
- Furnizor / câștigător
- SAZY MESTER SRL (CUI 17152291)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.451 RON
- Valoare atribuită
- 1.451 RON
- Data publicării
- 25.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.