Atribuită
Cumpărare directă
VAR HIDRATAT - 12 BUC CU 11.77 LEI/BUC SODA CAUSTICA - 1BUC CU 6.30 LEI FURCA 4 COARNE - 5 BUC CU 11.77 LEI/BUC LICHID PARBRIZ 5L - 5 BUC CU 16.81 LEI/BUC SACI RAFIE - 400 BUC CU 0.84 LEI/BUC CUPLA - 1 BUC CU 20.17 LEI ROBINET - 1 BUC CU 26.89 LEI USCATOR - 2 BUC CU 39.50 LEI/BUC ROABA - 1 BUC CU 163.87 LEI BURLAN FUM - 2 BUC CU 18.49 LEI/BUC COT FUM - 3 BUC CU 13.45 LEI/BUC LOPATA - 4 BUC CU 21.01 LEI/BUC SPRAY - 3 BUC CU 8.40 LEI/BUC CUIE 3.0*70 - 10KG CU 5.88 LEI/KG CANTAR - 1 BUC CU 16.81 LEI ROBINET - 1 BUC CU 16.81 LEI DISC 125*1 - 20 BUC CU 4.20 LEI/BUC MATURA NUIELE - 1 BUC CU 8.40 LEI GREBLA PLASTIC - 1 BUC CU 5.04 LEI COADA LEMN - 1 BUC CU 8.40 LEI
- Număr anunț
- DA27462422
- Autoritate contractantă
- Institutul de Cercetare Dezvoltare pentru Cresterea Ovinelor si Caprinelor Palas Constanta (CUI 23635789)
- Furnizor / câștigător
- MOLDVIOCOM SRL (CUI 5076190)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.548 RON
- Valoare atribuită
- 1.548 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.