Atribuită Cumpărare directă

*CORN CU VANILIE - 250 BUC *CORN CU GEM - 250 BUC

Număr anunț
DA27473845
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr.1 Slatina (CUI 21320792)
Furnizor / câștigător
PANIPAN SRL (CUI 12211052)
Cod CPV
15811300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.125 RON
Valoare atribuită
3.125 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.125 RON

din 3.125 RON estimat