Atribuită Cumpărare directă

Solicitam a se efectua raportul de evaluare si studiu de oportunitate pentru 10 obiective.

Număr anunț
DA27453980
Autoritate contractantă
COMUNA CALARASI (CUI 5001910)
Furnizor / câștigător
EXCELLENT RATING SRL (CUI 28206656)
Cod CPV
79419000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat