Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatii constand in : inlocuit toba evacuare -200 lei; reparat ceas bord - 150 lei; reparat rama ceas bord- 150 lei; ITP -168 lei; inlocuit grup spate -480 lei. Piese inlocuite : conducta 1 buc-156.30 lei; set coliere 1 buc- 75.63 lei;set suporti 1 buc-50.42 lei; toba 1 buc - 235.29 lei; grup spate 1 buc -1512.61 lei; ulei 2l - 92.44 lei. Total manopera 1148 lei. Total piese 2122.69 lei.

Număr anunț
DA27405931
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
G&G MOTORS SRL (CUI 22407120)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.271 RON
Valoare atribuită
3.271 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.271 RON

din 3.271 RON estimat